Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord 2x CINCH-2x CINCH, M/F 3m

Kodi i produktit:
249540
Dizajnuar për:
DVD, altoparlantë, TV
EAN:
8592220017262
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
3
Kodi:
Kjackcmf2-3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
250 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PremiumCord është një garancion i cilësisë dhe raportit të shkëlqyeshëm të çmimeve / cilësisë / performancës. Premium është një markë e njohur e kabllove dhe aksesorëve për kompjuterë që ofron kabllo periferike USB, konvertorë USB dhe adapterë. Kjo kabllo përdoret për të zgjeruar lidhjen e dy pajisjeve audio me një sinjal zanor stereo. Ka dy lidhje RCA në të dyja anët, është e zezë dhe ka një gjatësi prej 3 metrash. Poashtu, është e përshtatshme për lidhjen e DVD, altoparlantëve dhe televizorit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
DVD, altoparlantë, TV
EAN:
8592220017262
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
3
Kodi:
Kjackcmf2-3
Lansuar:
17. 11. 2018
Lidhësit:
CINCH
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
CINCH (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
CINCH (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord 2x CINCH-2x CINCH edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE