Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

USB Hub i-Tec 3.0 4-Porte

Kodi i produktit:
160551
EAN:
8595611700699
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
U3HUBMETAL4
Lansuar:
4 Tetor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,150 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky USB Hub 3.0 i metaltë është një shtesë e përsosur për laptopët ose kompjuterët të cilëve u mungon numri i caktuar i konektorëve USB të mjaftueshëm. Ofron katër porte të shpejta USB 3.0 për konektimin e një numri të madh të pajisjeve USB. Ofron mbështetje për transfer të të dhënave me normë prej 5 Gb/s (USB 3.0). Ky produkt është i përputhshëm me pajisjet të cilat posedojnë USB 2.0 dhe USB 1.1. Produkti është i përputhshëm me Windows XP, Vista, 7 32 / 64bit, 8 32 / 64bit, 8.1 32 / 64bit, Mac OS X 10.x ose modele të tjera më të avancuara.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595611700699
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
U3HUBMETAL4
Lansuar:
4 Tetor 2014
Numri i porteve USB:
4
Prodhuesi:
I-Tec
USB 3.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE