Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë e memories Kingston SDXC Canvas React 64GB 100MB/s UHS-I

Kodi i produktit:
233075
EAN:
740617275896
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDR/64GB
Lansuar:
19. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,470 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model i kartave të kujtesës Kingsoft SDXC Class 10 UHS-I ofron 64GB kapacitet të ruajtjes. Përputhet me klasën 10 dhe UHS-I U3, dhe ka shpjetësi 80 MB / s kur shkruan dhe deri në 100 MB / s gjatë leximit. Karta është rezistente ndaj rrezeve X, ujit, temperaturave të larta dhe vibracioneve. Është ideale për fotografi dhe incizim të videove në 4K.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617275896
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDR/64GB
Lansuar:
19. 3. 2018
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartë e memories Kingston SDXC Canvas React 64GB 100MB/s UHS-I edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE