Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Kingston SDXC Canvas Select, 64GB, 80MB/s UHS-I

Kodi i produktit:
230295
EAN:
740617275599
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDS/64GB
Lansuar:
9. 2. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,990 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kingston SDHC / SDXC Klasa 10, UHS-I Karta e memories SDHC SDHS / SDXC të Kingston SDS10 SDHC mund të përdoret në tableta ose kamera portative. Me shpejtësi, ju lejon të regjistroni video Full HD dhe është i përshtatshëm për përdorim në kushte të jashtme. Ky model i kartës së memories Kingston SDXC Klasa 10, UHS-I seri SDC10G2 ofron një kapacitet prej 64 GB. Ai korrespondon me klasën 10 dhe UHS-I, e cila siguron shkallë të mjaftueshme të biteve prej të paktën 10 MB / s kur shkruan dhe deri në 80 MB / s gjatë leximit. Karta është rezistente ndaj rrezeve X, ujit, temperaturave të larta dhe vibracioneve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617275599
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDS/64GB
Lansuar:
9. 2. 2018
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartë memorie Kingston SDXC Canvas Select edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE