Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kartë memorie SanDisk SDXC Ultra 64GB 80MB/s Klasa 10

Kodi i produktit:
182735
EAN:
619659137175
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDSDUNC-064G-GN6IN

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,140 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories nga kompania SanDisk janë të përshtatshme për përdorim profesional dhe të zakonshëm. Avantazh i kësaj karte është shpejtësia e leximi prej 80 Mb / s. Është e përshtatshme edhe për incizimin e videove Full HD. Karta është rezistente ndaj goditjeve, temperaturave të larta dhe të ulëta, si dhe kundër ujit. Ka kapacitet prej 64GB dhe bën transferimin e të dhënave me shpejtësi prej 10MB/s.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659137175
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDSDUNC-064G-GN6IN
Lansuar:
5 Dhjetor 2015
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë memorie SanDisk SDXC Ultra 64GB 80MB/s Klasa 10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE