Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kartelë memorie SanDisk SDXC Extreme Pro 64GB 170MB/s class 10 UHS-I U3 V30

Kodi i produktit:
253861
EAN:
619659169299
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Klasa e shpejtësisë:
Class 10, UHS-I Class 3
Klasa e videos:
V30

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3,520 Lekë
Ju kurseni : 410 Lekë  (12%)
3,110 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
12% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Karta SDXC me kapacitet 64 GB mund të përdoret në telefona celularë, tableta dhe kamera portative. Me karakteristikat dhe cilësitë e saj, mund të ruani videon 4K, të xhiruar në FULL HD, ose të kapni fotografi të mrekullueshme sekuenciale. Me klasin 10 dhe specifikimet UHS-I, karta është e aftë të sigurojë një shpejtësi minimale të shkrimit të të dhënave prej 90 MB / s dhe shpejtësi leximi deri në 170 MB / s në pajisjet standarde UHS-I. Karta është rezistente ndaj rrezeve X, dridhjeve, temperaturave të ulëta dhe të larta (-25 ° deri në + 85 °) dhe ujit.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659169299
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Klasa e shpejtësisë:
Class 10, UHS-I Class 3
Klasa e videos:
V30
Kodi:
SDSDXXY-064G-GN4IN
Lansuar:
6. 2. 2019
Prodhuesi:
SanDisk
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com
Vendi i origjinës:
Tunisia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE