Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Dëgjuese Nillkin Soulmate NeckBand Stereo, Wireless, Bluetooth, të kuqe

Kodi i produktit:
257244
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
15
Kodi:
2444039
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
26. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,040 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Dëgjuese me zë kumbues e të pastër, me të cilat mund të lëvizni lirshëm për shkak se fiksohen shumë mirë në vesh dhe nuk lëvizin. Ato funksionojnë me Bluetooth 5.0 deri në 10 metra largësi nga pajisja kryesore, kanë dizajn kompakt dhe bateri me kapacitet 160 mAh, e cila zgjat deri në 2 orë pa pasur nevojë për karikim. Dëgjueset vijnë me ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
15
Kodi:
2444039
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
26. 3. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
10
Pa kabllo:
Pesha [g]:
27
Prodhuesi:
Nillkin
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE