Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Dëgjuese Nillkin Soulmate NeckBand Stereo, Wireless, Bluetooth, të kuqe

Kodi i produktit:
257244
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
15
Kodi:
2444039
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
26. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,780 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëgjuese me zë kumbues e të pastër, me të cilat mund të lëvizni lirshëm për shkak se fiksohen shumë mirë në vesh dhe nuk lëvizin. Ato funksionojnë me Bluetooth 5.0 deri në 10 metra largësi nga pajisja kryesore, kanë dizajn kompakt dhe bateri me kapacitet 160 mAh, e cila zgjat deri në 2 orë pa pasur nevojë për karikim. Dëgjueset vijnë me ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
15
Kodi:
2444039
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
26. 3. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
10
Pa kabllo:
Pesha [g]:
27
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE