Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Dëgjuese Xiaomi Mi In-Ear, të zeza

Kodi i produktit:
234560
EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
14273
Lansuar:
14. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,280 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xiaomi sjell dëgjueset Mi In-Ear basic me një trup të lehtë dhe goma të buta të cilat ndihmon në përcjelljen e zërit kristal të pastër dhe të detajizuar si dhe t'ju ofroj rehati në dëgjim të muzikës për një kohë të gjatë. Dëgjueset janë të pajisura me transmetuesit që funksionojnë nën frekuencat 20 Hz - 20 kHz, kanë 32 ohm impendancë dhe 98 dB / mW ndjeshmëri, vijnë të pajisura me mikrofon për përgjigjen e telefonatave pa pasur nevojë ta nxjerrni celularin nga xhepi, mund të lidhet me konektorin 3.5mm audio jack (TRRS) si dhe vijnë me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
69702445221841
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
14273
Lansuar:
14. 4. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Pesha [g]:
14
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE