Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kufje me mikrofon Kingston HyperX Cloud II, USB, t? kuqe

Kodi i produktit:
167227
Besueshmëria:
96 %
EAN:
740617235692
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
60
Kodi:
KHX-HSCP-RD

Si të porosisim në Gjirafa50?

12,700 Lekë
Ju kurseni : 3,710 Lekë  (29%)
8,990 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
29% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

9/10
A+++ shum t'mira kufjet per ketë çmim super
Super per cmimin nuk ka model me te mire per kete cmim dhe kualitet.
Super produkt
Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
96 %
EAN:
740617235692
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
60
Kodi:
KHX-HSCP-RD
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-A
Lidhësit:
1
Madhësia e altoparlantëve mm:
53
Ndjeshmëri dB - SLP:
98
Pajisje speciale:
Carry case, Redukce (3,5mm jack 4pin na USB Type-A)
Prodhuesi:
HyperX
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
25
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
15
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en
Vendi i origjinës:
Guatemala

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE