Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Mbrojtëse USAMS për AirPods, e kuqe

Kodi i produktit:
267060
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Kufje
EAN:
6958444968094
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple AirPods

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,640 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni duke kërkuar mbrojtëse të përshtatshme për dëgjuese Airpods atëherë kjo është e duhura për ju. Ofron mbrojtje ndaj gërvishtjes, nuk rrëshqet nga dora dhe nuk mbesin shenjat e gishtërinjëve në të. Përbëhet nga silikoni. Ka trashësi 1.5 mm dhe peshon 12 g. Nuk pengon karikimin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Kufje
EAN:
6958444968094
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple AirPods
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
2447858
Lansuar:
9. 8. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Speciale
Materiali:
Silikon
Ngjyra:
Kuq
Prodhuesi:
USAMS
Ueb-i i prodhuesit:
Usams.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE