Kufje Zalman ZM-HPS300

Kodi i produktit:
164484
EAN:
8809213767401
Lojë:
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
Zalman
Platforma:
PC

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,300 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Zalman ZM-HPS300 janë një zgjedhje e përkryer për lojëtarët, sepse falë jastëkëve të rehatshëm për vesh ju mund të luani lojëra për orë të tëra pa ndier ndonjë parehati në veshët tuaj. Kanë frekuencë që variron prej 20-20 000Hz. Kanë sensivitet prej 110db. Vendosja e kontrollerit të zërit në kabllo ofron qasje më të lehtë në të. Përpos gjatë lojës, këto kufje mund të përdoren edhe për dëgjimin e muzikës dhe bisedave elektronike. Aftësia e tyre për të reduktuar zhurmën e panevojshme mundëson dëgjimin e një zëri të pastës edhe në ambiente të zhurmshme. Gjatësia e kabllos së këtyre kufjeve arrin deri në 2m.

Vlerësimet

shum te mira per muzike edhe gaming!
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809213767401
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
ZM-HPS300
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
11 Dhjetor 2014
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
50
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
110
Platforma:
PC
Prodhuesi:
Zalman
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE