Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Maus SteelSeries Rival 110, i zi

Kodi i produktit:
223209
EAN:
5707119034036
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lojë:
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optike

Si të porosisim në Gjirafa50?

6,360 Lekë
Ju kurseni : 1,081 Lekë  (17%)
5,279 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
17% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania SteelSeries është e njohur në gjithë botën si prodhues i aksesorieve me kualitet të lartë për gaming dhe kësaj rradhe vjen me mausin për gamera Rival 110! Mausi Rival 110 është i pajisur me butona super kualitativ që garantojnë jetëgjatësi deri në 30 milion klikime. Dizajni ergonomik për dorën e djathtë siguron ekuilibër dhe shpejtësi në të gjitha mënyrat e mbajtjes, duke sjellur kështu rehati dhe kontroll të jashtëzakonshëm! Si pjesë përbërëse ka 6 butona, senzorë optik me precizitet TrueMovie1 me rezolucion deri në 7200 CPI si dhe mbështet spektrin RGB. Me mausin Rival 110 ju nuk do ta njihni ndjenjën e disfatës por vetëm të triumfit!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119034036
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lojë:
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optike
Vendi i origjinës:
Denmark

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE