Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Maus SteelSeries Rival 600, i zi

Kodi i produktit:
229044
EAN:
5707119032568
Lojë:
Trashësia mm:
131
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optike

Si të porosisim në Gjirafa50?

11,580 Lekë
Ju kurseni : 695 Lekë  (6%)
10,885 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
6% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mausi SteelSeries Rival 600 sjell sistemin më të avancuar të senzorëve, TrueMove3. Ky senzor e kombinon monitorimin e lëvizjeve 1:1 me detektorin e pozicionit për t'ju sjellur shkallë të paprecedent të precizitetit dhe qëndrueshmërisë tamam në dorën tuaj.

Rezolucion me shkallë 1:1

TrueMove3 është senzor optik me rezolucion 12,000 CPI, 320 IPS i dizajnuar nga PixArt. TrueMove3 mund të ndjek lëvizjet e mausit në shkallën 1:1. Lëvizja e mausit në pad në një distancë të caktuar projektohet si lëvizjet e njëjtë në ekran.

I balancuar përsosshmërisht

Mausi përdor sistem të ri të qendërzimit që përfshin aftësinë për të rregulluar peshën e tij. Kjo ju mundëson të keni disa mundësi për të edituar periferinë mvarësisht prej lojës dhe stilit tuaj.

Kontroll dhe kapje e sigurt

Pjesët anësore të Rival 600 janë të krijuara nga silikoni gjë që e bënë mausin të lehtë në kapje. Falë kësaj, aksesori i përmbush kërkesat edhe më specifike të gamerave. Procesori ARM 32-bit iu mundëson të transferoni kërkesat e juaja me shpejtësi në kompjuterin tuaj, duke iu mundësuar të modifikoni dritat e mausit dhe të programoni 8 butonat e saj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119032568
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Gjatësia e kabllos m:
2
Gjerësia mm:
69
Kategoria e peshës:
E rregullueshme
Kodi:
62446
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
19. 1. 2018
Lartësia mm:
43
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
SteelSeries TrueMove3
Ndjeshmëria maksimale DPI:
12000
Numri i butonëve:
8
Pesha g:
96
Prodhuesi:
STEELSeries
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optike
Teknologjia:
USB-A
Trashësia mm:
131
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int
Vendi i origjinës:
Denmark

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE