Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Maus pad MSI Gaming, XL, pëlhur

Kodi i produktit:
218344
EAN:
4719072510596
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
900
Kodi i prodhuesit:
MSI GAMING MOUSEPAD XL
Lartësia [mm]:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3,670 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausë padi MSI GAMING XL është shoqëruesi ideal për suksesin afatgjatë të çdo lojtari, qoftë amator apo profesional. Ky pad për maus siguron saktësi perfekte për mausët lazer dhe optik, dhe është bërë nga një copë gome me cilësi të lartë. Pjesa e poshtme është e pajisur me një fund të parrëshqitshëm e cila mundëson që padi të qëndrojë në vend. Padi ka ngjyrë të bardhë dhe të zezë dhe është i mjaftueshëm për të vendosur laptopin dhe mausin. Dimensionet e maus pad-it janë 900 x 300 x 4 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072510596
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
900
Kodi i prodhuesit:
MSI GAMING MOUSEPAD XL
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Gomë, tekstil (cohë)
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
480
Prodhuesi:
MSI
Trashësia [mm]:
300
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE