Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mauspad Genius G-Pad 300S, i zi

Kodi i produktit:
270704
Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
E qepur:
EAN:
4710268256687
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,100 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pad i lojrave është i optimizuar për maus lazer dhe optik. Siguron rehati të përsosur, punë të saktë dhe të shpejtë për këta lloj të sensorëve. Sipërfaqja e lëmuar me një shtresë tekstili siguron saktësinë e saktë të lojës. Baza e gomës së poshtme siguron mausin me një vendosje të sigurt dhe qëndron mirë pa marrë parasysh lëvizjet e tij.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
E qepur:
EAN:
4710268256687
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
320
Kodi:
31250009400
Lansuar:
24. 9. 2019
Lartësia mm:
3
Prodhuesi:
Genius
Trashësia mm:
270
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE