Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mauspad Genius G-Pad 800S, i zi

Kodi i produktit:
270706
Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
E qepur:
EAN:
4710268256663
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,010 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky mauspad është i përshtatshëm për maus laserikë dhe optikë. Ka sipërfaqe të butë që ofron përpikmëri për lëvizje. Pjesa përfundi është nga goma që e fikson në vend pavarësisht lëvizjeve. Përmasat tij janë 800 x 300 x 3 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
E qepur:
EAN:
4710268256663
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
800
Kodi:
31250007400
Lansuar:
24. 9. 2019
Lartësia mm:
3
Për tastierë dhe maus:
Prodhuesi:
Genius
Trashësia mm:
300
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE