Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mousepad Speed ??Link Vellu, i zi

Kodi i produktit:
82300
EAN:
4027301194913
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SL-6211-SBK-01
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Speed Link

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,200 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania gjermane Speed Link gjithmonë është marrë me prodhimin e aksesorëve për kompjuterë, laptopë dhe video-lojëra, ndërsa kësaj radhe ka sjell mousepad-in me xhel, i cili i përshtatet çdo kyçi të dorës. Përveç që përshtatet me kyçin e dorës, mousepad-i edhe i lehtëson dhimbjet e duarve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4027301194913
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SL-6211-SBK-01
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Speed Link
Ueb-i i prodhuesit:
Speed-link.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE