Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Mauspad YENKEE YPM 1020PK Fantasy, rozë

Kodi i produktit:
219077
EAN:
8590669220182
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
YPM 1020PK
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Rozë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
250 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mauspad-i YENKEE Fantasy është dizajnuar për fëmijët, ëndërrimtarët dhe ata të cilëve nuk u pëlqejnë mauspad-at e zakonshëm. Ky mauspad e pëmison saktësinë e mausit tuaj. Është krijuar nga materiali i qëndrueshëm, mund të lahet dhe baza prej gome e pengon lëvizjen e tij. Vjen me ngjyrë rozë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669220182
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
YPM 1020PK
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Rozë
Prodhuesi:
YENKEE

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE