Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Maus Genius NX-7000

Kodi i produktit:
176608
EAN:
4710268250838
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31030109108

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,210 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Genius NX-7000 është një pajisje wireless (pa kabllo), me sensorë të ndjeshmërisë Blue-Eye 1200 dpi, gjë që e bën të rrëshqitshëm në çdo sipërfaqe pa pasur nevojë për mousepad. Mausët wireless janë zgjedhja ideale për notebook-ët apo ultranotebok-ët. Me pajisjen tuaj lidhet me anë të një porti USB. Forma e tij asimetrike e bën lehtë të kapshëm për dorën e njeriut. Dimensionet e këtij mausi të bardhë janë 99 x 59 x 39.3 mm ndërsa peshon vetëm 56 g.

Vlerësimet

Teper i mire
Perfekt
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268250838
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
31030109108
Lansuar:
13 Gusht 2015
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
56
Prodhuesi:
Genius
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Maus Genius NX-7000 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE