Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus Logitech M171, i zi

Kodi i produktit:
185019
EAN:
5099206062856
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Trashësia [mm]:
35,2
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,100 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky maus është një pajisje elementare për secilin kompjuter dhe laptop. Nëse po kërkoni rehati, kualitet dhe funksionalitet, atëhere Mausi Logitech paraqet zgjedhjen optimale për ju. Logitech M171 është një maus pa kabllo i cili është i përshtatshëm për përdorim nga të gjithë individët. Teknologjia e avancuar e përdorur në prodhimin e këtij produkti siguron ofrimin e sinjalit të pandërprerë në distancë deri në 10 m. Ky maus vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206062856
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
61,5
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
910-004424
Lansuar:
9 Shkurt 2016
Lartësia [mm]:
97,7
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
AA
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
70,5
Prodhuesi:
Logitech
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
35,2
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Maus Logitech M171 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE