Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Maus Logitech M235, i hirtë

Kodi i produktit:
90567
EAN:
5099206027169
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Trashësia [mm]:
90
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3,590 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Logitech M235, i cili lidhet dhe funksionin me anë të rrjetit pa tel, apo wireless, ka cilësi tejet të lartë që bazohet nga përdorimi i shumë personave. Ky maus ka dizajn modern me një rrotëz të vogël rrotulluese nga goma. Forma ovale të cilën e posedon ky maus, mundëson që të jetë shumë praktik për dorën tuaj dhe në këtë mënyrë krijon edhe precizitet të lartë. Gjithçka që duhet të bëni është të lidhni këtë maus me wireless dhe të filloni punën tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206027169
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
50
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
910-002201
Lansuar:
11 Maj 2011
Lartësia [mm]:
33
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
AA
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
86
Prodhuesi:
Logitech
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
90
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Maus Logitech M235 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE