Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Maus Xiaomi Mi, e zezë

Kodi i produktit:
244370
EAN:
6970244526922
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1200
Teknologjia:
USB-A
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,360 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xiaomi Mi është maus wireless me përmasa ergonomike dhe kompakte e cila ju sjell performancë të lartë dhe lehtësi për ta bartur me vete kudo që shkoni. Lidheni konektorin mini USB me laptop,PC, tabletë apo celular dhe vazhdoni punën tuaj me efiçiencë. Aksesori vjen me rezolucion deri në 1200 DPI, mban 4 butona (2 klasik + rrota lëvizëse dhe 1 anash), mund të komunikoj me konektorin në distancë deri në 10 metra, merr rrymë prej 1x bateri të madhësisë AA si dhe është dizajnuar me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6970244526922
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
56
Kategoria e peshës:
E lehtë (deri në 89g)
Kodi i prodhuesit:
16188
Lansuar:
8. 9. 2018
Lartësia [mm]:
34,4
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
AA
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1200
Numri i butonëve:
4
Pesha [g]:
82
Prodhuesi:
Xiaomi
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
98

Bashkangjitja Maus Xiaomi Mi edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE