Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Telekomandë Genius Media Pointer 100

Kodi i produktit:
90253
EAN:
4710268227564
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
38
Kategoria e peshës:
Rëndë

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,280 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Falë këtij produkti të ofruar nga Genius Media Pointer 100, ju mund ti ndërroni faqet e prezantimit tuaj nga një distancë prej 10 m. Dizajni ergonomik me 5 butona iu garanton një përdorim të rehatshëm dhe të lehtë. Butonat mund të vërehen edhe në errësirë. Pointer kombinon kontroll të pajisjes dhe performancë të lartë dhe kualitative. Për më shumë, pajisja është e pajisur me një tregues laseri të kuq.

Vlerësimet

Ne rregull.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268227564
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
38
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
31090010100
Komandë:
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
18
Numri i butonëve:
5
Pesha [g]:
157
Prodhuesi:
Genius
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
105
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Telekomandë Genius Media Pointer 100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE