Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Mbajtëse e tavolinës për monitor LCD MAX MTM4210FM, 13" - 32"

Kodi i produktit:
244226
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
32
Lartësia [mm]:
1 006
Trashësia [mm]:
356
Rrotullimi:
Prodhuesi:
MAX

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
4,150 Lekë
Ju kurseni : 581 Lekë  (14%)
3,569 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
14% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

MAX MTM4210FM është mbajtëse metalike e tavolinës për monitor me madhësi prej 13" deri në 32" në mënyrë që të lironi hapësirë sa më shumë mbi tavolinën tuaj. Aksesori mund të mbaj 2 monitora me madhësi maksimale në të njëjtën kohë. Aksesori ju mundëson të rrotulloni monitorin apo laptopin nga +/- 45 ° deri në +/- 180 ° në mënyrë që të përshtatet në çfarëdo këndi të shikimit, i mbështet standardet VESA 75 x 75 dhe 100 x 100 dhe vjen me madhësi prej 548 x 1006 x 356 mm.

Vlerësimet

Ja vlen
Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
32
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
13
EAN:
8594173121522
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
548
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg]:
12
Kodi i prodhuesit:
1211524
Lansuar:
6. 9. 2018
Lartësia [mm]:
1 006
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Tavolinë
Mbajtëse për:
Monitor, laptop, TV
Prodhuesi:
MAX
Rrotullimi:
Trashësia [mm]:
356
VESA [mm x mm]:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE