Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi

Kodi i produktit:
247811
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Lojë:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27,120 Lekë
Ju kurseni : 1,984 Lekë  (7%)
25,136 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
7% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Monitori AOC 27V2Q është i dizajnuar posaçërisht për të apasionuar të lojërave që nuk duan të humbasin asnjë detaj gjatë lojërave. Ky monitor vjen me një diagonale prej 27" me cilësi Full HD dhe rezolucion 1920x1080 16: 9, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, që ju mundësojnë që të përjetoni çdo goditje e lëvizje sikurse të ishit me të vërtet aty.

Gjithashtu, ky monitor mbështet edhe teknologjinë FreeSync, që ju lejon të luani, dhe përshtatni shpejtësinë e kornizës, duke eliminuar vonesat e imazhit apo grisjen. Veçanti të këtij monitori janë edhe mundësitë e lidhjes me pajiset tjera përmes porteve HDMI 1.4, DisplayPort 1.2 dhe 3.5 mm jack.

Dimensionet: 610 x 464 x 200mm. Pesha: 4.22 kg

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4038986186346
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
75
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
610
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
27V2Q
Koha e reagimit [ms]:
5
Kontrast [:1]:
20000000
Lansuar:
25. 10. 2018
Lartësia [mm]:
464
Lloji i ekranit:
IPS
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Pesha [kg]:
4,22
Pitch [Hz]:
0,311
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
AOC
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
200
Vendi i origjinës:
Germany

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE