Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Monitor Dell Alienware AW2521HF -25'' LED

Kodi i produktit:
284594
Besueshmëria:
100 %
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
57,160 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Monitori Dell Alienware AW2521HF është i dizajnuar posaçërisht për të apasionuar të lojërave që nuk duan të humbasin asnjë detaj gjatë lojërave. Ky monitor vjen me një diagonale prej 25" me kualitet Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, me altoparlantë të integruar që ju mundësojnë që të përjeton çdo goditje e lëvizje sikurse të ishit me të vërtet aty, si dhe teknologji Flicker Free që ju mbron sytë edhe nga orët e gjata të shikimit.

Gjithashtu, ky monitor ka teknologjitë si IPS, FreeSync, G-Sync Blue light reduction. Veçanti të këtij monitori janë edhe mundësitë e lidhjes me kompjuter dhe koznola të ndryshme përmes porteve DisplayPort, USB, 3.5mm dhe HDMI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
24,5
DisplayPort:
EAN:
5397184200766
Ekran i sheshtë:
FreeSync:
Frekuencë Hz:
240
Garancion NBD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
556,3
HDMI 2.0:
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Kodi:
210-AVXJ
Koha e reagimit ms:
1
Kompatibil me G-Sync:
Konsumi W:
24
Lansuar:
3. 4. 2020
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia mm:
421,2
Lloji i ekranit:
IPS
Lojë:
Ndriçimi cdm2:
400
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Përmbajtja e pakos:
Kabllo DP, kabllo HDMI, kabllo USB
Pesha kg:
7,2
Pitch Hz:
0283
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Dell
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Teknologjia:
3.5mm line out, 3.5mm kufje
Trashësia mm:
251,9
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE