Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Monitor Dell Alienware AW2521HFA - 24,5'' LED

Kodi i produktit:
308470
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Dell
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
47,880 Lekë
Ju kurseni : 2,890 Lekë  (6%)
44,990 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
6% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Çmimi më i mirë i garantuar: në rast se gjeni këtë produkt në treg me çmim më të lirë, atëherë Gjirafa50 e mbulon diferencën.

Monitori Dell Alienware AW2521HFA është i dizajnuar posaçërisht për të apasionuar të lojërave. Vjen me një diagonale prej 24.5" me kualitet Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080 pikselë, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, me altoparlantë të integruar që ju mundësojnë që të përjeton çdo goditje e lëvizje sikurse të ishit me të vërtet aty, si dhe teknologji Flicker Reduction që ju mbron sytë edhe nga orët e gjata të shikimit. Mbështet poashtu teknologjitë si IPS dhe Blue light reduction. Veçanti të këtij monitori janë edhe mundësitë e lidhjes përmes porteve DisplayPort, USB dhe HDMI.?

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
24,5
DisplayPort:
Drita e pasme:
RGB
EAN:
5397184409589
Ekran i sheshtë:
FreeSync:
Frekuencë Hz:
240
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
556,3
HDMI 2.0:
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Kodi:
210-AXRO
Koha e reagimit ms:
1
Kompatibil me G-Sync:
Konsumi W:
20.4
Kontrasti statik [:1]:
1000
Lansuar:
25. 1. 2021
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia mm:
421,2
Lloji i ekranit:
IPS
Lojë:
Ndriçimi cdm2:
400
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha kg:
7,2
Pitch Hz:
0283
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Dell
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Shtrirja e ngjyrave:
SRGB (99%)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Teknologji audio:
3.5mm line out, 3.5mm kufje
Trashësia mm:
251,9
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE