Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Monitor LED MSI Gaming Optix MAG241C - 24" (60cm), Full HD, i zi / argjendtë

Kodi i produktit:
244600
Diagonalja e ekranit ["]:
24
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
37,020 Lekë
Ju kurseni : 650 Lekë  (2%)
36,370 Lekë * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

MSI Gaming Optix MAG241C është monitor me ekran të gjerë i dizajnuar për eksperiencën më të mirë të videolojërave. Mban një mori teknologjish, rezolucion të mirë, ekran të lakuar dhe platformat "Anti-Flicker" dhe "Blue Light Filter" për t'i mbrojtur sytë dhe për t'ju mundësuar të punoni për një kohë të gjatë pa u lodhur. MSI Gaming Optix MAG241C ka korniza jashtëzakonisht të holla, të cilat jo vetëm që duken moderne dhe minimaliste, por ju ndihmojnë shumë sidomos kur lidhin disa monitorë. Monitori me ekran të lakuar ka një ndirçim diagonal LED prej 24 " dhe ofron kënde shikimi prej 178 °. Raporti i kontrastit arrin 3000: 1, raporti i pamjes 16: 9, shkalla e rifreskimit 144 Hz dhe ka ekrani ka rezolucion 1920x1080 piksel FullHD. Të përfshira gjithashtu janë HDMI, DisplayPort, portat USB dhe kufjet jack.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
24
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4719072577476
Ekran i lakueshëm:
Frekuencë [Hz]:
144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
536,4
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
Optix MAG241C
Koha e reagimit [ms]:
1
Kontrast [:1]:
100000000
Lansuar:
18. 9. 2018
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia [mm]:
411,5
Lloji i ekranit:
VA
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha [kg]:
4,2
Pitch [Hz]:
0,272
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
MSI
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
225,24
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED MSI Gaming Optix MAG241C - 24" (60cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE