Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Monitor Samsung C24RG50, 24" LED, Full HD, i zi

Kodi i produktit:
258609
Diagonalja e ekranit:
23,5
Lojë:
Trashësia mm:
242,6
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Reduktim të dridhjeve të imazheve:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28,720 Lekë
Ju kurseni : 8,730 Lekë  (30%)
19,990 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
30% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përjetoni shikimin e filmit dhe përvojën e lojrave me monitorin e lakuar të Samsung C24RG50 me rezolucion Full HD (1920 x 1080 px) dhe lakore të shkëlqyer të ekranit 1800R. Ky monitor Samsung C24RG50 ka ndriçim 250 cd / m2, panel VA për më shumë intensitet dhe uniformë të zezë, raport 16: 9, kontrast statik: 3000: 1, kohë të përgjigjes prej 4 ms, dhe teknologji FreeSync. Prej porteve ka 2x HDMI, DisplayPort.

Vlerësimet

Shume cilesor
Monitor i cili ploteson te gjitha kushtet per shikim me rezolucion Full HD.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
23,5
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4141454544564149456
Ekran i lakueshëm:
FreeSync:
Frekuencë Hz:
144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
547,8
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Kodi:
LC24RG50FQUXEN
Koha e reagimit ms:
4
Konsumi W:
32
Lansuar:
3. 4. 2019
Lartësia mm:
430,5
Lloji i ekranit:
VA
Lojë:
Ndriçimi cdm2:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Pesha kg:
3,3
Pitch Hz:
0,272
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Samsung
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia mm:
242,6
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE