Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Me rezolucion 4K dhe 5K

Me rezolucion 4K dhe 5K

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
15,160 Lekë 15,680 Lekë

Përfshirë TVSH-në

214,800 Lekë 223,530 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor Dell U2720D, 27" LED, 4K UHD, i zi

E SHITUR

94,570 Lekë 98,430 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor ASUS ProArt PQ22UC, 22" OLED, 4K UHD, i hirtë

E SHITUR

803,190 Lekë 835,950 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor MSI Creator PS321URV, 32" LED, 4K UHD, i zi

E SHITUR

174,540 Lekë 181,650 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor ASUS VA327H - LED, 32", 1920 x 1080, Full HD, i zi

E SHITUR

45,010 Lekë 46,740 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor LCD Benq PV3200PT, 32"

E SHITUR

173,240 Lekë 180,570 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor Samsung S27HG50 - LED, 27",1920 x 1080, Full HD

E SHITUR

77,410 Lekë 80,340 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor LG 27UD68P-B - LED 27"

E SHITUR

59,160 Lekë 61,400 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor LG 43UD79-B - LED 43", 3840 x 2160 (4K UHD)

E SHITUR

80,540 Lekë 83,580 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor Acer Predator X27P, 27" LED, 4K UHD, i zi

E SHITUR

232,770 Lekë 242,230 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor LED BenQ ST650K, 65"

E SHITUR

271,640 Lekë 282,700 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor LED AOC AG271UG - 27" (68cm)

E SHITUR

93,550 Lekë 97,340 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor BenQ GL2580H - LED 25", 1920 x 1080, Full HD, i zi

E SHITUR

22,540 Lekë 23,370 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor Philips 278E8QJAB/00 - LED, 27", 1920 x 1080, Full HD

E SHITUR

24,240 Lekë 25,120 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor HP 27er - LED 27" (68cm), Full HD, i argjendtë

E SHITUR

28,600 Lekë 29,660 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor HP Z27, 27" LED, 4K UHD, i zi

E SHITUR

99,430 Lekë 103,420 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor ASUS ProArt PA32UCX-K, 32" LED, 4K UHD, i zi

E SHITUR

461,850 Lekë 480,670 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor HP U28 4k HDR, 28" LED, UHD, i zi / argjendtë

E SHITUR

55,740 Lekë 58,030 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor ASUS ProArt PA279CV - 27'' LED

E SHITUR

79,460 Lekë 82,480 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor Dell S3221QS, 31.5" LED, 4K UHD, i zi / argjendtë

E SHITUR

55,740 Lekë 58,000 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor LED AOC U2777PQU 27”

E SHITUR

49,170 Lekë 51,040 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor LED ASUS PA329Q 32"

E SHITUR

187,650 Lekë 195,280 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor HP 22er - LED 21.5", 1920 x 1080 (Full HD), i argjendtë

E SHITUR

18,730 Lekë 19,390 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor ProLite Iiyama 40"

E SHITUR

88,330 Lekë 91,830 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor LED EIZO EV2785-BK - 27" (68cm), 4K UHD, i zi

E SHITUR

136,180 Lekë 141,740 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor BenQ PD3220U - LED 31.5 "

E SHITUR

178,630 Lekë 185,890 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor BenQ SW271 - LED 27 "

E SHITUR

176,890 Lekë 184,100 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor LCD Acer Predator XB271HKbmiprz 27"

E SHITUR

71,960 Lekë 74,680 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor Dell C8621QT, 86" LED, 4K UHD, i zi

E SHITUR

955,950 Lekë 994,960 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor LCD Philips BDM4350UC, 43'', i zi

E SHITUR

65,620 Lekë 68,120 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor LCD LG 24UD58, 27'', i zi

E SHITUR

58,880 Lekë 61,110 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor LG 27UD59 - LED 27"

E SHITUR

39,450 Lekë 40,890 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor HP 27o - LED 27", 1920 x 1080 (Full HD), i zi

E SHITUR

22,980 Lekë 23,850 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor LED HP Z43 - 43" (109cm), 4K UHD, i zi

E SHITUR

110,850 Lekë 115,390 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor Dell UltraSharp UP3216Q 32"

E SHITUR

158,800 Lekë 165,280 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor LED BenQ BL2711U 27"

E SHITUR

58,440 Lekë 60,640 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor Acer XB321HKbmiphz Predator 32"

E SHITUR

111,970 Lekë 116,530 Lekë

Përfshirë TVSH-në

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE