Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë sigurie Uniview IPC3234SR3-DVZ28, 2,8-12mm, e bardhë

Kodi i produktit:
211174
Çertifikim IP:
IP66
Pamje në errësirë (ndriçim IR):
30m
WDR:
120dB
Ueb-i i prodhuesit:
En.uniview.com
Stabilizues imazhi:
Nuk ka

Si të porosisim në Gjirafa50?

34,400 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Uniview është kamerë sigurie me ndriçim IR (night vision) e përshtatshme për monitorimin e ambienteve të brendshme dhe të jashtme. Të gjitha imazhet kapen me shpejtësi deri në 20 fps (imazhe për sekond) me rezolucion 2592 x 1520 përmes kamerës 4Mpx me senzor CMOS dhe lenteve prej 2.8-12 mm me shtrirje shikimi deri në 95-29 °. Kamera është IP dhe mund të lidhet me kabllo LAN për transmetimin dhe ruajtjen e të gjitha pamjeve online. Poashtu, pamjet mund të ruhen edhe përmes slotit për kartë të memories micro SD. Veçanti e kësaj kamere është ndriçimi IR deri në 30 metra largësi, funksioni WDR 120db, portet hyrëse dhe dalëse audio, alarmi dhe rezistenca IP66 që e bënë të qëndrueshme edhe ndaj ujit dhe pluhurit. Kjo kamerë furnizohet me energji elektrike duke përdorur PoE apo DC12V. Dimenzionet e kamerës janë 148 x 148 x 111 mm dhe peshon 750 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çertifikim IP:
IP66
Dizajni i kamerës:
Fixed Dome
Funksione:
Detektim të zërit, fytyrave, lëvizjeve dhe thyerjeve
Furnizim me energji elektrike nga rrjeti:
12VDC
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Imazhe në sekondë:
20
Kodi i prodhuesit:
IPC3234SR3-DVZ28
LAN:
Lansuar:
4. 4. 2017
Lloji i kamerës:
Jashtëm
Lloji i lentës:
Varifocal DC-Drive
Mediat incizuese:
MicroSD
Numri i pamjeve të shfaqura:
3
Objektiv:
2,8-12mm
Pamje në errësirë (ndriçim IR):
30m
PoE:
Port dalës për alarm:
1
Port hyrës për alarm:
1
Prodhuesi:
Uniview
Rezolucioni:
2592 x 1520
Rezolucioni i ekranit:
H.264, H.265, MJPEG
Senzori:
1/3" CMOS
Shikimi [°]:
95-29
Stabilizues imazhi:
Nuk ka
Ueb-i i prodhuesit:
En.uniview.com
WDR:
120dB
WiFi:
Jo

Bashkangjitja Kamerë sigurie Uniview IPC3234SR3-DVZ28 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE