Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Printer Canon i-SENSYS MF113w

Kodi i produktit:
251221
Ekran:
Përmasat [mm]:
372 x 320 x 255
Teknologjia e printimit:
Laser
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

32,290 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printeri 3in1 bardhë e zi SENSYS MF113w Canon, ka kapacitet të printimint deri në 22 faqe në minutë me zhurmë më të vogël se 70 dB dhe cilësi printimi 2400 x 600 DPI. Ka hapësirë për vendosjen e 150 fletëve,si dhe ka një ekran LCD, procesor 400 MHz, memorie 256 MB dhe printim të parë në vetëm 6.5 sekonda. Poashtu, printeri mbështet printimin mobil nga celularë, tableta, laptopë dhe kompjutera nëpërmjet Moprisë, Canon PRINT Business, Apple AirPrint ose Google Cloud Print. Përveç kësaj, skaneri me ngjyra ofron një rezolucion optik deri në 600 x 600 DPI që zgjerohet deri në 9,600 x 9,600 DPI me një thellësi prej 24 bit. Shpejtësia e skanimit të dokumenteve është deri në 2.4 faqe për sekondë për skanim bardhë e zi Dimensionet e printerit janë 376 x 291 x 222 mm dhe pesha është 6 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Ekran:
Funksioni:
AirPrint, Canon PRINT Business, Google Cloud Print, Mopria
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
1 500
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
256
Kapaciteti standard i memories [MB]:
256
Kodi:
2165C001
Konsumi (W):
910
Kopjues:
Kualiteti i printimit [DPI]:
600
Lansuar:
20. 12. 2018
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
372 x 320 x 255
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
163
Pesha në kg:
8,9
Printim dyanësh:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
6.5
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
200 x 400
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
200 x 400
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
22
Skaner:
Skaner DPI:
600
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer Canon i-SENSYS MF113w edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE