Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Hard disk MTS400, 256 GB

Kodi i produktit:
164924
EAN:
7605578289524
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1.5
Kapaciteti i diskut SSD:
MLC
Shpejtësia e leximit:
560
Shpejtësia e shkrimit:
320

Si të porosisim në Gjirafa50?

18,370 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
8 artikuj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard disku ka kapacitet prej 256 GB dhe është tejet i sigurt. Ky hard disk është ideal për ruajtjen e të gjitha të dhënave tuaja si foto, video apo çfarëdo lloj tjetër. Përparësi tjetër e këtij hard disku është se e përdor sistemin shpejtë SATA i cili e përshpejton në maksimum transmetimin e të dhënave. Punon me shpejtësi prej 6 Gb/s. Po ashtu me këtë hard disk ju mund t'i ktheni të dhënat tuaj, si dhe çdo gjë do të jetë konfidenciale dhe shumë e sigurt. Hard disku funskionon me të gjitha llojet e sistemeve operative. Është shumë rezistent ndaj vibrimeve, dhe harxhon shumë pak energji.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
7605578289524
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1.5
Kapaciteti i diskut SSD:
MLC
Shpejtësia e leximit:
560
Shpejtësia e shkrimit:
320

Bashkangjitja Hard disk MTS400 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE