Hard Disk WD 3.5 "- 500GB, i kaltër

Kodi i produktit:
178168
  • Çmimi i transportit:200 Lekë
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

7,030 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

WD Blue janë hard disqe të karakterizuara me performancë të lartë, kualitet të lartë dhe qëndrueshmëri afatgjate. Ato janë të dizajnuara kryesisht për sisteme kompjuterike All-in-One.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.


Qualitet WD

Hard disqet nga Western Digital janë të karakterizuara me kualitet të lartë. Ato kanë jetëgjatësi të madhe dhe ju plotësojnë të gjitha kërkesat e funksionalitetit, performancës dhe dizajnit të mirë.


Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Seria WD Blue

Kjo seri e hard disqeve i plotësojnë standardet më të fundit të kualitetit dhe besueshmërisë. Ato kanë kapacitet për të plotësuar kërkesat e përdoruesve që kërkojnë prcoesim të shpejtë të teknologjisë më të fundit me çmim të volitshëm.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.


Si të zgjidhni hard diskun e duhur nga WD

Të gjitha hard disqet e kompanisë janë të ndërtuara për t'ju sjellur përdoruesve qëndrueshmërinë dhe kualitetin më të lartë. Por, ka një numër variacionesh në mes të tyre prandaj dhe kompania i ka emëruar me ngjyra. Hard disqet e kaltër janë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm; të gjelbërt për kapacitet të lartë; të zinjtë për performancë të lartë për gamera, ata me ngjyrë të kuqe për sisteme NAS dhe të vjollctë për sisteme të monitorimit.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vlerësimet

Bashkangjitja Hard Disk WD 3.5 "- 500GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE