Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Server Dell PowerVault ME4012, 3YNBD On-Site

Kodi i produktit:
281190
Besueshmëria:
100 %
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, 50-mirroring
Prodhuesi:
Dell
Pesha g:
4800
Përfshirë edhe HDD:

Si të porosisim në Gjirafa50?

940,840 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Dell PowerVault ME4012 është server i dizajnuar specifikisht për biznese të vogla apo grupe punuese. Serveri është tejet i lehtë për t'u përdorur dhe ka një dizajn të shkëlqyeshëm. Serveri ju mundëson të qaseni në 2.5 "-SAS, 3.5" -SAS, 12x HDD dhe mbështet nivelin RAID: 0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, 50-mirroring.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5397184282328
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia mm:
576
Gjerësia mm:
443
Kapaciteti i HDD-së:
2.5"-SAS, 3.5"-SAS
Kapaciteti i HDD-së total GB:
8 000
Kodi:
4012-2328
Lansuar:
15. 2. 2020
Lartësia mm:
87.9
Lloji:
Rack
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, 50-mirroring
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve Ethernet:
2
Numri i sloteve HDD:
12
Opsion për virtualizim:
Për t'u përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Pesha g:
4800
Prodhuesi:
Dell
RAID:

Bashkangjitja Server Dell PowerVault ME4012 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE