Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Tastierë SteelSeries Apex M750, SteelSeries QX2, US, 2m kabllo

Kodi i produktit:
220273
EAN:
813682023997
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
454
Kodi i prodhuesit:
64677

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21,220 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
813682023997
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
454
Kodi i prodhuesit:
64677
Lartësia [mm]:
46,7
Lloji i tastierës:
Mekanike, SteelSeries QX2
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Pesha [g]:
998
Prodhuesi:
STEELSeries
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
153,5
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Tastierë SteelSeries Apex M750 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE