Tastierë MSI Vigor GK60, Cherry MX Red, CZ

Kodi i produktit:
254440
EAN:
4719072562281
Ndriçim i pasëm:
Trashësia [mm]:
134
Rollover:
N-key
Renditja/shfaqja:
CZ

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
12,220 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastiera mekanike e lojës siguron një lojë të rehatshme edhe në betejat më të vështira. Butonat karakterizohen nga përgjigje të shpejta ndaj stimulit të dhënë dhe pamja e tyre praktike bën të mundur performimin e shpejtë. Tastiera përdor butona e njohur Cherry MX Silve, të cilat ofrojnë reagime të shkëlqyera. Përveç kësaj, ato mund të përballojnë mbi 50 milionë kompresime dhe zgjasin me vite. Sidomos për të luajtur lojëra FPS ose MMO, tastiera përmban butona anti-ghost për funksionimin pa probleme kur disa butona janë shtypur në të njëjtën kohë. Çdo lojë përfshin ndriçim elegant RGB që është i pajisur me tastierë. Mund të zgjidhni nga 7 modalitete të paracaktuara. Nëse asnjëri prej jush nuk do të jetë i kënaqur, mund ta vendosni vetë në Gaming Center.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072562281
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
440
Kodi:
S11-04CZ207-PA3
Lansuar:
15. 2. 2019
Lartësia [mm]:
42
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Cherry MX Red, Mekanik
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Pesha [g]:
1 050
Prodhuesi:
MSI
Renditja/shfaqja:
CZ
Rollover:
N-key
Trashësia [mm]:
134
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE