Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set Tastierë dhe Maus Cherry DC 2000, GB, i zi

Kodi i produktit:
188292
EAN:
4025112085772
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
458
Kodi i prodhuesit:
JD-0800CS-2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3,650 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera ka madhësi të vogël dhe dizajn modern në mënyrë që të përshtatet me ambientin e zyrës apo shtëpisë suaj. Butonat e saj janë prodhuar për përballuar deri në 10 milionë klikime. Në anën tjetër, mausi ka një sensor optik me rezolucion prej 1200 dpi. Ai ka dy butona klasikë dhe një rrotë rrotulluese, e cila mund të përdoret edhe si buton. Si tastiera, ashtu edhe mausi lidhen me kompjuter përmes USB portit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4025112085772
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
458
Kodi i prodhuesit:
JD-0800CS-2
Lansuar:
28 Prill 2016
Lartësia [mm]:
20
Lloji i tastierës:
Membranë
Me maus:
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
530
Prodhuesi:
Cherry
Renditja/shfaqja:
CZ
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
170

Bashkangjitja Set Tastierë dhe Maus Cherry DC 2000 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE