Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Set Tastierë dhe Maus pa kabllo Dell KM636, CZ

Kodi i produktit:
187861
EAN:
5397063710980
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
580-ADGH
Lansuar:
22 Mars 2016
Lloji i tastierës:
Chiclet, Membranë

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,910 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Mausi dhe tastiera Dell KM36 kanë dizajne elegante dhe janë të përdorshme në shtëpi apo në zyre. Tastiera është e pajisur me butona të cilët vështirë se i vëreni kur i prekni, ndërsa në të gjeni edhe butona të cilët janë të dizajnuar për të dhuruar qasje më të lehtë për pauzim të muzikës, kontroll të zërit, etj. Sa i përket mausit, ai ofron precizitet të lartë dhe është tejet i lehtë për t’u instaluar. Pakoja përfshinë edhe bateri 2 AA dhe 2 AAA.

Vlerësimet

Produkt i mire dhe praktik si dhe çmim i arsyeshem.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5397063710980
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
580-ADGH
Lansuar:
22 Mars 2016
Lloji i tastierës:
Chiclet, Membranë
Me maus:
Numri i butonëve:
3
Prodhuesi:
Dell
Renditja/shfaqja:
CZ
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Vendi i origjinës:
Ireland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE