Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

USB ADATA UV250 - 64GB, i argjendtë

Kodi i produktit:
296919
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4713218468819
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
14,95
I qëndrueshëm:

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,390 Lekë
Ju kurseni : 403 Lekë  (29%)
987 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
29% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

USB Flash Drive për transferim të lehtë dhe elegant të të dhënave tuaja. Këllëf me shkëlqim metalik. Kapaciteti deri në 64 GB. Vrimë e zezë për litar i shkurtër ose kapëse. Përmasat 42.4 x 14.95 x 5.35 mm. Pesha e ulët 5.6 g. Ndërfaqja USB 2.0. Dizajn i sofistikuar. Lehtë për tu mbajtur. Përputhshmëri e gjerë.

Vlerësimet

Përveç se tregohen shenjat e gishtërinjëve shpejtë, super produkt, shumë i bukur
Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4713218468819
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
14,95
I qëndrueshëm:
Kapaciteti GB:
64
Kodi:
AUV250-64G-RBK
Lansuar:
5. 11. 2020
Lartësia mm:
5,35
Mundësi për varje:
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha g:
5.6
Prodhuesi:
ADATA
Teknologjia:
USB 2.0
Trashësia mm:
42.4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE