Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Cantë HP Classic Backpack për laptop 15,6", e zezë

Kodi i produktit:
217317
Dimensionet e jashtme:
300 x 180 x 450
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
190781262923
Kodi i prodhuesit:
1FK05AA#ABB
Lloji:
Çantë shpine

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,230 Lekë
Ju kurseni : 388 Lekë  (12%)
2,842 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
12% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Siguroni laptopin tuaj për një periudhë të gjatë me HP Classic Backpack. Ka qëndrueshmëri të lartë dhe ofron siguri absolute për pajisjet nga uji. Ofron hapsirë të mjaftueshme si dhe përmbanë edhe xhepa të jashtëm rrjete për pije. Mbyllet me zinxhir të fuqishëm dhe ështe e diajnuar për laptop deri 15". Dimensionet e saj janë 450 x 300 x 180 mm dhe peshon 0.43 kg.

Vlerësimet

Shume e mire
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
300 x 180 x 450
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
190781262923190781262923
Kodi i prodhuesit:
1FK05AA#ABB
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15,6
Materiali:
Najlon
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,43
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE