Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë Feiyu Tech për G5, Summon+, G4, G4S

Kodi i produktit:
240359
Dizajnuar për:
Stabilizues
EAN:
6970078070820
I përdorshëm me:
Feiyu Tech G4, Feiyu Tech G4S, Feiyu Tech G5, Feiyu Tech Summon+
I përdorshëm me markat:
Feiyu Tech
Kodi i prodhuesit:
PFY-062

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,440 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Transferimi i kamerës Feiyu Tech G4, G4 S, G5, do të bëhet sigurt dhe me komoditet, falë çantës Feiyu Tech. Pajisja juaj gjithmonë do të ketë kujdesin adekuat, pasi që çanta është bërë nga një material shumë fleksibil dhe i qëndrueshëm që nuk dëmtohet dhe është rezistent ndaj stërpikjeve të ujit. Brenda saj është bërë një material i butë që mbron pajisjen nga gërvishtjet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Stabilizues
EAN:
6970078070820
I përdorshëm me:
Feiyu Tech G4, Feiyu Tech G4S, Feiyu Tech G5, Feiyu Tech Summon+
I përdorshëm me markat:
Feiyu Tech
Kodi i prodhuesit:
PFY-062
Lansuar:
18. 7. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Speciale
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Feiyu Tech

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE