Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Çantë Jupio Valro ProTx, rezistuese ndaj zjarrit për bateri DJI Mavic & Spark

Kodi i produktit:
225217
  • Çmimi i transportit:200 Lekë
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,960 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Jupio sjell çantën Valro ProTx për ruajtjen e disa llojeve të baterive, për mbrojtje në raste zjarri. Për ndërtimin e materialit është përdorur fibra e xhamit e thurur me dy shtresa, dhe mbylljen e dyfishtë, që mund t'i durojë temperaturat deri 850 ° C. Ky lloj është dizajnuar për bateritë e droneve DJI Mavic dhe Spark, dhe mund të mbajë deri në 3 bateri.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE