Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Mbështjellës i çantës EVERKI, e zezë

Kodi i produktit:
243038
Dizajnuar për:
Çantë shpine
EAN:
0874933002260
Kodi i prodhuesit:
BAG-EVR-SHIELD
Lansuar:
15. 8. 2018
Lloji:
Mbulesë për çantë shpine

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,160 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

EVERKI e sjell mbështjellësen për çantë e cila arrinë të siguroj aksesorin nga moti me shi apo borë si dhe nga pluhuri. Aksesori është kompakt prandaj dhe mund të bartet me vete lehtësisht si dhe mund të lahet dhe thahet pa u dëmtuar. Mbështjellësi është përshtatur për çantat EVERKI Atlas, Versa, Flight dhe Glide dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Çantë shpine
EAN:
0874933002260
Kodi i prodhuesit:
BAG-EVR-SHIELD
Lansuar:
15. 8. 2018
Lloji:
Mbulesë për çantë shpine
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
EVERKI
Ueb-i i prodhuesit:
Everki.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE