Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Dritë për aparat digjital Aputure Amaranthus, Halo AHL-HN100

Kodi i produktit:
151245
EAN:
6947214402500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Nikon
Kodi i prodhuesit:
AHL-HN100
Lansuar:
7 Qershor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

10,550 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bazat e një fotografie të mirë janë në kamerën e duhur, por edhe në të gjitha kushtet e jashtme që ndikojnë në fotografinë tuaj. Njëra ndër kushtet më të rëndësishme është ndriçimi, ku në këtë rast Kompania Aputure Amaranthus ka krijuar një produkt Halo AHL-HN100, i përshtatshëm për kamerat, aparatet digjitale si dhe kamerat SLR, me anë të cilit do të ndriçoni ambientin e fotografisë tuaj. Ka teknologjinë më të re të LED që do të ju dhurojë juve një dritë të qëndrueshme e të pandërprerë. Energjia e kësaj dritë vjen nga një set prej 4 baterish AA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6947214402500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Nikon
Kodi i prodhuesit:
AHL-HN100
Lansuar:
7 Qershor 2014
Prodhuesi:
Aputure

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE