Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Album Fujifilm INSTAX SQ

Kodi i produktit:
228739
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fujifilm Instax
I përdorshëm me markat:
Fujifilm
Kodi:
16556805

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,350 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbani kujtimet tuaja në stil me albumin origjinal të Instax Square Pocket. E bërë me lëkure të qëndrueshme PU, ky mbeshtjellesi dobishëm mban deri në 40 foto me madhësi katrore. mbeshtjellesi është projektuar bukur, elegante dhe përmasat e saj janë 205 x 125 x 24 cm. Mund të vendoset lehtësisht në çdo tavolinë dhe është i përshtatshëm për mbajtjen në shpinë ose kuletë për shkak të madhësisë minimale të saj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fujifilm Instax
I përdorshëm me markat:
Fujifilm
Kodi:
16556805
Lansuar:
12. 1. 2018
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
133
Prodhuesi:
Fujifilm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE