Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Çantë e kamerës CONTINENT FF-03, e kaltër

Kodi i produktit:
228920
Dimensionet e brendshme [mm]:
210 x 180 x 130
Dimensionet e jashtme:
260 x 210 x 165
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, Kamerë digjitale SLR, Video kamerë
EAN:
4607071888405
Kodi i prodhuesit:
FF-03 Blue

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,480 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo çantë kompakte ofron mjaftueshëm hapësirë për ruajtjen e pajisjeve tuaja audiovizuale. Hapësira e brendshme është e ndarë në disa njësi, ku mund të vendoset pajisja dhe elementet e saja si kartelat e memories. Ka zingjirë, dhe material të butë për krahë si dhe një vegëz dore praktike. Materiali i saj në fakt është me fibra poliesteri gjë që ofron qëndrueshmëri të gjatë ndaj dëmtimit mekanik. Ka peshë 620 gramë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
210 x 180 x 130
Dimensionet e jashtme:
260 x 210 x 165
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, Kamerë digjitale SLR, Video kamerë
EAN:
4607071888405
Kodi i prodhuesit:
FF-03 Blue
Lloji:
Çantë
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Kaltër
Pesha [kg]:
0,623
Prodhuesi:
Sumdex

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE