Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Çantë e kamerës CONTINENT FF-05, e kaftë

Kodi i produktit:
228924
Dimensionet e jashtme:
215 x 125 x 210
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, Kamerë digjitale SLR, Video kamerë
EAN:
4607071889891
Kodi i prodhuesit:
FF-05 Brown
Lloji:
Çantë

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,120 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çantë e kamerës CONTINENT FF-05, madhësi të mesme, ka ngjyrë të kaftë, me dizajn të mbushur brenda, xhepa brenda dhe jashtë, mbyllje zip / klip me kapak.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
215 x 125 x 210
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, Kamerë digjitale SLR, Video kamerë
EAN:
4607071889891
Kodi i prodhuesit:
FF-05 Brown
Lloji:
Çantë
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Kaftë
Pesha [kg]:
0,31
Prodhuesi:
Sumdex

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE