Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Çantë e kamerës CONTINENT FF-05, e zezë

Kodi i produktit:
228923
Dimensionet e jashtme:
215 x 125 x 210
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, Kamerë digjitale SLR, Video kamerë
EAN:
4607071889792
Kodi i prodhuesit:
FF-05 Black
Lloji:
Çantë

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,440 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo çantë kompakte ofron mjaftueshëm hapësirë për ruajtjen e pajisjeve tuaja audiovizuale. Hapësira e brendshme është e ndarë në disa njësi, ku mund të vendoset pajisja dhe elementet e saja si kartelat e memories. Ka zingjirë, dhe material të butë për krahë si dhe një vegëz dore praktike. Materiali i saj në fakt është me fibra poliesteri gjë që ofron qëndrueshmëri të gjatë ndaj dëmtimit mekanik. Ka peshë 310 gramë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
215 x 125 x 210
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, Kamerë digjitale SLR, Video kamerë
EAN:
4607071889792
Kodi i prodhuesit:
FF-05 Black
Lloji:
Çantë
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,31
Prodhuesi:
Sumdex

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE